Aku kosačka Einhell GE-CM 43 Li M Kit (2x4,0 Ah)
Vysoko kvalitná aku kosačka Einhell GE-CM 43 je veľmi výkonným pomocníkom pre údržbu väčších plôch trávnika bez možnosti napájania.
Batérie môžu byť použité vo všetkých prístrojoch Einhell PXC systémového radu. Vďaka pohonu pomocou dvoch výkonných 4,0Ah lítium-iónových batérií už nestojí starostlivosť o vlastnú zeleň nič v ceste. klin
Výhody:
Obsah balenia:
GE-CM 43 Li M Kit (2x4,0 Ah)Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 43 cm |
| Hmotnosť | 16.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 88 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 25 cm |
| Veľkosť predných kolies | 16 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 63 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 44.0 x 48.0 x 82.0 cm |