Nákup a objednávka
Aku kosačka Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4,0 Ah)
Akumulátorová kosačka na trávu Einhell GE-CM 18/33 je ideálnou voľbou pre pohodlnú a bezkáblovú údržbu menších záhrad až do 2. Patrí do akumulátorového systému Power X-Change. Dodávanú 18 V batérii 4,0 Ah môžete používať aj v ďalších kompatibilných strojoch Einhell.
Integrovaný LED indikátor stavu nabitia s tromi diódami vám kedykoľvek. Výkonný bezuhlíkový motor Einhell zaisťuje vyššiu účinnosť, dlhšiu životnosť a tichú, bezemisnú prevádzku bez nutnosti práce s benzínom. Sklopné riadidlá uľahčujú skladovanie a transport a objemný kôš na trávu s praktickým indikátorom stavu naplnenia vám včas napovie, kedy je potrebné vysypať. Súčasťou balenia je batéria 4,0 Ah aj nabíjačka, takže po vybalení môžete ihneď začať kosiť. mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 10.9 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 36.0 x 40.0 x 68.0 cm |