Nákup a objednávka
Aku kosačka Einhell GE-CM 18/32 Li-Solo 3413256
S akumulátorovou kosačkou na trávu Einhell GE-CM 18/32 Li - Solo môžete rýchlo zvelebiť svoju zeleň - výkonnú prostredie. Akumulátorová kosačka sa odporúča pre trávniky do 180 m2.
Kosačka je vybavená bezuhlíkovým motorom Einhell, s ktorým ponúka akumulátorová kosačka väčší výkon a dlhšiu dobu chodu ako bežný motor s uhlíkmi.
Li-Solo je súčasťou Aku programu Einhell.
Výhody:
odolné proti nárazu| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 86.9 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 180 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 14 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 25 l |
| Maximálne otáčky | 3300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 36.0 x 38.0 x 59.0 cm |