Nákup a objednávka
Aku kosačka Einhell GE-CM 18/33 Li-Solo
Akumulátorová kosačka na trávu Einhell GE-CM 18/33 Li-Solo je členom flexibilnej a inovatívnej rodiny Power X-Change a je do závislosti na kapacite použitej batérie.
Kosačka je členom rodiny Power X-Change 18 V. Batérie majú 3 LED diódy ako indikátor úrovne a sú kompatibilné so všetkými ostatnými zariadeniami v systémovom rade.
Aku kosačka je poháňaná bezuhlíkovým motorom Einhell, má 5-stupňové centrálne nastavenie výšky kosenia, výškovo nastaviteľné ruko na trávu s indikátorom stavu naplnenia.
Kosačka je vybavená vysoko kvalitným plastovým šasim odolným proti nárazu a integrovanou rukoväťou pre pohodlné prenášanie.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenie.
Výhody:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 10.1 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 87 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 35.0 x 40.0 x 68.0 cm |