Aku rázový skrutkovač Makita LXT DTD153Z
Aku rázový skrutkovač Makita má odolnú prevodovku s celokovovou konštrukciou a hliníkovým krytom, čo zvyšuje odolnosť nástroja pri náročných pracovných podmienkach. LED osvetlenie pracovnej plochy s funkciou dosvitu vám umožní efektívnu prácu aj v menej osvetlených prostrediach.
Vďaka technológii XPT je možné bezpečné používanie v náročných podmienkach, ako sú prostredia s vysokou prašnosťou alebo vlhkosťou. Spoľahlivý bezuhlíkový motor poskytuje dlhú výdrž na jedno nabitie, a to všetko v ľahkom a ergonomicky tvarovanom prevedení s pogumovanou rukoväťou.
Elektronický vypínač, motorová brzda a možnosť voľby medzi ľavým a pravým chodom. Aku rázový skrutkovač Makita je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu.
Výhody:
Bezuhlíkový motorObsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 170 |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 8.0 x 17.0 x 20.0 cm |