Nákup a objednávka
Aku prořezávací pila Riwall PRO RAPS 2040
Prerezávacia píla Riwall PRO RAPS 2040 s aku motorom 40 V. Kvalitný a výkonný elektromotor PowerBrush je najpohodlnejší. Ponúka vysoký výkon, ľahké štartovanie, tichý chod, žiadne emisie ani otravný kábel, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre a pod.)
Tenká vodiaca lišta aj reťaz Oregon zaručujú presný a čistý rez. Celková dĺžka 2,4 m dovoľuje rezať aj vysoko položené vetvy bez nutnosti použitia rebríka. Teleskopická rukoväť s úchytom na ramenný popruh je vyrobená z ľahkej a pevnej hliníkovej zliatiny. Rýchlosť reťaze: 6 m/s Nastaviteľná dĺžka: 197 - 240 cm na: na 49/100/150/170 min (podľa kapacity batérie) Výhody: Jednoduchá vizuálna kontrola stavu oleja Ergonomická protišmyková rukoväť spínačom
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 40 V |
| Rýchlosť reťaze | 6 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.06 l |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 113.0 x 13.0 cm |