Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Riwall PRO RAPS 2020 SET
Prerezávacia teleskopická píla Riwall RAPS 2020 je záhradný nástroj určený na rezanie vetiev na stromoch a kríkoch bez nutnosti použitia rebríkov. Vďaka svojej teleskopickej tyči umožňuje užívateľovi dosiahnuť na vetvy vo vyšších polohách z bezpečia zeme.
Silný motor vďaka modernému akumulátoru s vyspelou elektronikou a ochrannou jednotlivých článkov pri nabíjaní. V balení dostanete výkonnú batériu s kapacitou 4 Ah a nabíjačku, ktorá zvládne nabiť akumulátor za 90 minút.
Aku technika je najpohodlnejšia cesta údržby vašej záhrady-vysoký výkon, ľahké štartovanie jednoduchým stlačením tlačidla, tichý chod, žiadne emisie ani otravný kábel, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre a pod.). Otočná hlava do 7 pozícií s integrovaným hákom na sťahovanie vetiev.
Výhody:
Obsah balenia:
Píla Riwall PRO RAPS 2020 SETAkumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 5.7 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 20 V |
| Rýchlosť reťaze | 3.76 m/s |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 128.0 x 21.0 x 19.0 cm |