Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Riwall PRO RAPS 2020
Aku prerezávacia píla Riwall PRO RAPS 2020 je nástroj, ktorý vyniká svojim silným motorom poháňaným pokročilým 20 V akumulátorom. Je ideálny na rezanie vetiev na stromoch a kríkoch bez nutnosti použitia rebríkov. Vďaka svojej teleskopickej tyči umožňuje užívateľovi dosiahnuť na vetvy vo vyšších polohách z bezpečia zeme.
Aku technológia predstavuje najpohodlnejší spôsob údržby záhrady, pričom poskytuje vysoký výkon a jednoduché štartovanie jednoduchým stlačením tlačidla. Práca s pílou je tichá, bez emisií, kábla a spotrebného materiálu ako benzín, sviečky či filtre. Otočná hlava píly je nastaviteľná do 7 pozícií a obsahuje integrovaný hák pre ľahké sťahovanie vetiev.
Ergonomická protišmyková rukoväť s veľkým bezpečnostným spínačom umožňuje pohodlnú prácu aj v rukaviciach, zatiaľ čo nastaviteľné madlo prispieva. S celkovou dĺžkou takmer 2,8 m je píla schopná dosiahnuť aj na vysoko položené vetvy.
Teleskopická vodiaca tyč je vyrobená z ľahkej a pevnej hliníkovej zliatiny, čo ďalej zlepšuje manipuláciu s nástrojom. Úchyt na ramenný popruh prispieva k lepšej ergonómii, zatiaľ čo batéria umiestnená v zadnej časti píly zaisťuje lepšie vyváženie stroja. Ďalšou výhodou je jednoduchá zameniteľnosť hlavy píly - môžete ju jednoducho zložiť a nasadiť hlavu s plotostrihom. vašu záhradu.
Výhody:
Obsah balenia: Riwall PRO RAPS 2020
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 5.7 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 20 V |
| Rýchlosť reťaze | 3.76 m/s |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 19.0 x 128.0 cm |