Nákup a objednávka
Aku multifunkčné náradie 4v1 GÜDE TGPS 18-401-30 SET
Akumulátorová teleskopická sada na údržbu záhrady Güde GPS 18-0 je skvelý univerzálny pomocník na všetky práce spojené s údržbou záhrady, dvora a zelene. Táto všestranná sada obsahuje rôzne nadstavce, vďaka ktorým zvládnete širokú škálu úloh. Nájdete tu nadstavec na krovinorez, vyžínač, nožnice na živé ploty a reťazovú pílu na konáre.
Bezkefkový motor poskytuje maximálny výkon a dlhšiu dobu prevádzky, čo vám umožní pracovať efektívnejšie. Súčasťou balenia je ramenný popruh na pohodlnejšiu manipuláciu, akumulátor aj nabíjačka.
Aku multifunkčné náradie 4v1 GÜDE je súčasťou aku programu GÜDE 18 V a je kompatibilné s akumulátormi a nabíjačkami z tejto rady.
Krovinorez/struna:
Vyžínací nadstavec / nož:
Nadstavec na živé ploty:
Nadstavec na vyvetvovaciu pílu:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Multifunkčné krovinorezy |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 10.1 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 2 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Rýchlosť reťaze | 7 m/s |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 32.0 x 14.0 x 112.0 cm |