Aku mini Bluetooth reproduktor ONE+ Ryobi RBTM18-0
Počúvajte hudbu doma, v dielni alebo na cestách. Tento 18 V ONE+™ akumulátorový Bluetooth mini reproduktor je super kompaktný a ľahký pre ľahkú prenosnosť kamkoľvek.
Prémiový reproduktor poskytuje vysoko kvalitný zvuk. Integrovaná bezdrôtová technológia Bluetooth® umožňuje priame streamovanie zvuku zo smartfónu alebo iných zariadení až do vzdialenosti 25 metrov.
LED na palube indikuje stav napájania a pripojenia Bluetooth.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
aku systém RYOBI ONE+
Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One+ sa dodávajú bez baterky a nabíjačky. Tie sa kupujú samostatne alebo v tzv. výhodných štartovacích sadách.
S jedinou batériou a nabíjačkou tak môžete poháňať ľubovoľný z viac ako 30 rôznych modelov náradia a záhradnej techniky systému ONE+. Nekupujete teda s každým ďalším strojom novú batériu a nabíjačku, čo Vám ušetrí nemalé finančné náklady.
| Kategória | !SKLAD |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Výkon | 5 W |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 15.0 x 9.0 x 11.0 cm |