Nákup a objednávka
Aku krovinorez CRAMER 82TB20
Cramer 82TB20 je najvýkonnejší špičkový akumulátorový krovinorez 82V, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre profesionálov. Ponúka vysokú odolnosť vďaka robustnej konštrukcii a < bezkonkurenčný výkon a krútiaci moment nášho digitálneho 82V bezkomutátorového motora. So značkou Cramer je možné rýchlo, efektívne a bezpečne vykonávať aj tie najnáročnejšie práce.
82V technológia súperí s ekvivalentným benzínovým vyžínačom s objemom 40 ccm, napriek tomu má výrazne nižšie prevádzkové náklady, čo z neho robí životaschopnú voľbu pre každého profesionálneho užívateľa alebo firmu. Okrem nákladov a výkonu ponúka rad Cramer 82V dodatočnú bezpečnosť na pracovisku s nízkymi vibráciami, nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami alebo škodlivými výparmi pre obsluhu pri vyžínaní. Model 82TB20 je navyše vybavený plne nastaviteľnou rukoväťou stroj obsahuje ergonomický popruh, ktorý zaisťuje pohodlie obsluhy pri práci na väčších plochách. fúkačov, pôdnych vrtákov, snežných fréz motorových píl a dokonca aj motorových rozbrusovacia píla a najmä záhradných traktorov.
Aku krovinorez CRAMER 82TB20 je súčasťou Aku programu CRAMER 82V.
Výhody:
Bezuhlíkový motorObsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 82 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Funkcia | Spätný chod |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 82 V |
| Priemer struny | 2,0 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Žací nôž | Třícípý |
| Otáčky strunovej hlavy | 6500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 45 cm |
| Pracovný záber noža | 30 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 187.0 x 34.0 x 18.0 cm |