Aku kosačka Ryobi RY18LMX37A-0 ONE+
Aku kosačka Ryobi s výkonným bezuhlíkovým motorom je ideálny pomocník, ktorý vám pomôže udržať trávnik vždy perfektne zastrihnutý. Je vyrobená pre jednoduchú ovládateľnosť okolo záhrady.
Kosačka disponuje centrálnym nastavením výšky kosenia so šiestimi polohami. Funkcia EasyEdge, pomocou ktorej môžete pohodlne kosiť až k samému okraju trávnika.
Mulčovacia funkcia umožňuje jemné rozsekávanie a následné rozprestieranie pokosenej trávy, ktorá sa tým dostáva späť do pôdy, kde pôsobí ako prírodné hnojivo. Teleskopické ergonomické rukoväte a odnímateľný kôš na trávu pre jednoduché a kompaktné uloženie kosačky.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Jedna batéria poháňa všetko
RY18LMX37A-0 patrí do radu RYOBI 18V One Plus, takže jednu 18V batériu môžete použiť aj pre ďalšie stroje a záhradné náradie tejto série, napríklad pre kosačky, plotostrihy, fúkače lístia, brúsky, vŕtačky každým spôsobom, tak, že budete potrebovať nové píly a pod. kupovať aj novú batériu a nabíjačku.| Kategória | !SKLAD |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 37 cm |
| Hmotnosť | 15.2 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Zadné vyhadzovanie |
| Napätie | 18 V |
| Objem | 45 l |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Rozmery balenia | 58.0 x 50.0 x 75.0 cm |