Nákup a objednávka
Aku příklepová vrtačka Makita LXT DHP485RFJ
Aku příklepová vrtačka Makita LXT DHP485RFJ je výkonný příklepový šroubovák vybavený bezuhlíkovým motorem, který umožňuje delší dobu práce na jedno nabití akumulátoru.
Díky bezuhlíkovému motoru se během práce méně zahřívá, což umožňuje jeho použitie i při náročných aplikacích. Technologie XPT (eXtreme Protection Technology) zajišťuje odolnost proti prachu a vlhkosti, což činí tento stroj ideálním pro práci v náročných podmínkách.
Jedná se o kompaktní nástroj s nízkou hmotností, což usnadňuje jeho manipulaci a použitie. Dvourychlostní celokovová převodovka zajišťuje optimální výkon při různých úkolech. Velký elektronický vypínač umožňuje pohodlnou obsluhu a LED osvětlení pracovní plochy zlepšuje viditelnost při práci.
Vrtačka je vybavena ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí pro lepší úchop a komfort při práci. Uživatel má možnost nastavit utahovací moment v 21 stupních (1-5 Nm), což poskytuje flexibilitu při různých aplikacích. Aku příklepová vrtačka Makita je součástí aku programu Makita LXT a je tak kompatibilní s akumulátory této řady.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka jsou súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vŕtačky a skrutkovače s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Uťahovací moment | 50 Nm |
| Kapacita akumulátora | 3 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 38 mm |
| Frekvencia príklepu | 28500 min-1 |
| Rozmery balenia | 29.0 x 16.0 x 39.0 cm |