Nákup a objednávka
Aku príklepová vŕtačka Einhell TE-CD 4513992
Akumulátorová príklepová vŕtačka Einhell TE-CD 4513992 je univerzálnym nástrojom, ktorý vyniká v troch kľúčových oblastiach domácich i profesionálnych prác. Vďaka kombinácii funkcií skrutkovania, vŕtania a vŕtania s príklepom ponúka tento praktický nástroj široké spektrum možností. Ako súčasť výkonnej rodiny Power X-Change je kompatibilný s akumulátormi celého radu, čo znamená, že môžete využiť jeden akumulátor aj vo viacerých zariadeniach. umožňuje prienik tvrdších materiálov, ako sú tehly, pri vyšších rýchlostiach. Na vŕtanie do dreva poskytuje dostatočnú silu aj samotná funkcia vŕtania. Vďaka možnosti nastavenia krútiaceho momentu možno ľahko prispôsobiť nástroj pre prácu s rôznymi materiálmi.
Integrované LED osvetlenie zaisťuje optimálnu viditeľnosť pracovnej plochy aj v tmavých miestach, zatiaľ čo vysoko kvalitná Li-ion technológia akumulátora zaistí, že nástroj je vždy pripravený na použitie bez obáv z samovybíjania.
Aku príklepová vŕtačka Einhell TE-CD je súčasťou Aku programu Einhell.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku vŕtačky s príklepom a skrutkovače |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.46 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 13 mm |
| Vŕtací výkon priemer | 10 mm |
| Uťahovací moment | 40 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 10 mm |
| Frekvencia príklepu | 24000 min-1 |
| Rozmery balenia | 30.0 x 12.0 x 36.0 cm |