Nákup a objednávka
Diamantový kotouč celoobvodový MAGG 180 mm SKC180
Rezný diamantový kotúč určený na rezanie stavebných materiálov; pieskovec, pórobetón, tehly, zámková dlažba, vnútorné obklady a dlažby, strešné tašky, strešné tašky pálené/betónové. Kotúč je vhodný na rezanie za sucha aj za mokra.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 180 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 21.0 x 23.0 x 1.0 cm |