Nákup a objednávka
Špeciálny diamantový rezný kotúč MAGG 125 mm DKAM125
Diamantový kotúč určený do uhlových brúsok. Vhodný pre rôzne materiály ako liatina, oceľ, nerezová oceľ, drevo, neželezné kovy, zosilnený betón, rôzne kamene, korene, umelá hmota, palety, guma, plastové rúrky Kotúč je vhodný pre rezanie za sucha. kotúče: 125 x 22,2 / 2,0 x 5 mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | MAGG PROFI / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 17.0 x 18.0 x 1.0 cm |