Nákup a objednávka
Segmentový diamantový kotúč EXTOL PREMIUM 115 mm 108711
Diamantový segmentový kotúč na suché rezanie stavebných materiálov ako, betón, tehla, žula a iné.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 0.0 x 13.0 cm |