Nákup a objednávka
Sada akumulátorov Einhell 18V/5,2Ah PXC Plus-Twinpack 4511526
Sada akumulátorov Einhell 18V/5,2Ah PXC Plus ponúka univerzálny zdroj energie pre všetky kompatibilné zariadenia z rodiny Power X-Change do záhrady aj dielne. Vďaka technológii Einhell PLUS sú akumulátory kompaktnejšie a ľahšie, čo prispieva k pohodlnejšej a efektívnejšej práci.
Kvalitné batérie netrpia pamäťovým efektom ani samovybíjaním a poskytujú stabilný vysoký výkon. Akumulátory sú vhodné aj na použitie v režime TWIN PACK pri 36 V aplikáciách. O bezpečnú a spoľahlivú prevádzku sa stará aktívny systém správy batérie ABS s integrovaným mikroprocesorom, ktorý priebežne sleduje parametre batérie a pomáha zabezpečiť maximálnu bezpečnosť, optimálny výkon, dlhú dobu chodu aj životnosť.
Praktickú výbavu dopĺňa 3-stupňový LED indikátor stavu nabitia, odolný kryt chrániaci proti prachu, korózii a mechanickému namáhaniu a pogumovaný povrch pre vyššiu ochranu proti nárazom aj lepší úchop. Vďaka zapustenému madlu sa batéria jednoducho vyberá zo všetkých zariadení.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 5.2 Ah |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Rozmery balenia | 8.0 x 15.0 x 17.0 cm |