Nákup a objednávka
Sada akumulátorov Einhell 18V/4Ah PXC Plus-Twinpack 4511629
Sada akumulátorov Einhell 18V/4Ah PXC Plus ponúka univerzálny zdroj energie pre všetky kompatibilné zariadenia z rodiny Power X-Change do záhrady aj dielne. Vďaka technológii Einhell PLUS s lítium-iónovými článkami typu 21700 dosahuje rovnaký výkon a dobu chodu ako základný 4,0 Ah akumulátor PXC, pričom akumulátory sú o 13 % kompaktnejšie a o 12 % ľahšie, čo prispieva k pohodlnejšej a efektívnejšej práci.
Kvalitné batérie netrpia pamäťovým efektom ani samovybíjaním a poskytujú stabilný vysoký výkon. Akumulátory sú vhodné aj na použitie v režime TWIN PACK pri 36 V aplikáciách. O bezpečnú a spoľahlivú prevádzku sa stará aktívny systém správy batérie ABS s integrovaným mikroprocesorom, ktorý priebežne sleduje parametre batérie a pomáha zabezpečiť maximálnu bezpečnosť, optimálny výkon, dlhú dobu chodu aj životnosť.
Praktickú výbavu dopĺňa 3-stupňový LED indikátor stavu nabitia, odolný kryt chrániaci proti prachu, korózii a mechanickému namáhaniu a pogumovaný povrch pre vyššiu ochranu proti nárazom aj lepší úchop. Vďaka zapustenému madlu sa batéria jednoducho vyberá zo všetkých zariadení.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.18 kg |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Rozmery balenia | 18.0 x 8.0 x 11.0 cm |