Nákup a objednávka
| Kategória | Robotické lajnovačky |
| Výrobca | FJDynamics / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Doba prevádzky na nabitie (min) | 120 |
| Hmotnosť | 58.6 kg |
| Objem | 20 l |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |