Nákup a objednávka
Rezný kotúč na kov MAGG 115 mm RK11522
Rezný kotúč do uhlových brúsok na rezanie kovu.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 12.0 x 0.0 cm |