Nákup a objednávka
Rezný kotúč Makita 115 x 2,5 mm A-85307
Rezný kotúč Makita je univerzálny kotúč určený pre uhlové brúsky. Je za studena lisovaný a spojený živicou, čo zaisťuje vysoký rezný výkon a dobrú životnosť. Vhodný je pre všetky oblasti spracovania kovov, ako je oceľ alebo liatina. Vďaka svojim vlastnostiam je spoľahlivou voľbou pre efektívne a presné rezanie kovových materiálov.
Obsah balenia:
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Maximálne otáčky | 13300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.5 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 5.0 x 15.0 cm |