Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 185 mm 70T B-33445
Špeciálny rad pílových kotúčov pre rezanie kovov okružnými a skracovacími pílami. Konštrukcia kotúčov v rôznych kotúčoch je upravená. Veľkou výhodou kotúčov je minimálna iskrivosť, veľmi čisté rezy bez otrepov a menšie náklady na rez.
| Kategória | Pílové kotúče na kov priemer 185 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 185 mm |
| Priemer kotúča | 185 mm |
| Počet zubov | 70 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.7 mm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 22.0 x 1.0 cm |