Nákup a objednávka
Pílový kotúč GÜDE 150 x1,6 x 10 mm 24 z
Pílový kotúč na rezanie drevených a plastových materiálov a neželezných kovov.
| Kategória | Pílové kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Rozmery balenia | 1.0 x 23.0 x 19.0 cm |