Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert For Wood 165 mm 24T 2608644507
Pílový kotúč Expert for Wood pre akumulátorové píly a píly na rezanie za sucha maximalizuje životnosť. Jeho optimalizovaná hrúbka je efektívna pri rezaní aku pílou. Rozmery kotúča: 165 x 20 x 1 mm Priemer priemer otvoru: 20 mm Šírka rezu: 1,5 mm 24
Obsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch Expert For Wood 165 mm 24T 2608644507| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 1.0 x 24.0 cm |