Nákup a objednávka
Pilový kotouč Bosch Expert for Steel 184 mm 48T 2608643055
Pilový kotouč Expert for Steel je určený pro řezání oceli okružními pilami. Vyniká mimořádnou odolností vůči rázům při práci, což zaručuje delší životnost a spolehlivý výkon i při náročném používání. Je vhodný pro přesné a bezpečné řezání například ocelových profilů a trubek.
Opracovatelné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na kov priemer 185 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 184 mm |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 184 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 17.0 x 1.0 x 20.0 cm |