Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO MultiMaterial 150 mm 42T 2608640501
Pílový kotúč Bosch Multi Material, výkonnostné triedy PRO, je navrhnutý tak, aby poskytoval presné a kvalitné rezy pri práci. Jeho konštrukcia umožňuje ľahké a efektívne rezanie.
Kotúč je optimalizovaný na použitie s okružnými pílami, čo zaisťuje hladký a rovnomerný rez bez ohľadu na hustotu a štruktúru spracovávaného materiálu. Táto vlastnosť ho robí ideálnym nástrojom pre profesionálov aj domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon a vynikajúce výsledky pri práci.
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Maximálne otáčky | 10000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Počet zubov | 42 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 35.0 x 1.0 x 37.0 cm |