Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 250x30 100T na hliník B-33314
Špeciálny pílový kotúč určený na rezanie lamina, neželezných kovov či hliníka pomocou pokosových píl. Kotúč je navrhnutý tak, aby zaistil spoľahlivý a mimoriadne čistý rez bez otrepov.
Priemer kotúča je 250 mm a priemer otvoru je 30 mm. Zuby sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali hladké a čisté rezy s minimom otrepov. mm
| Kategória | Pílové kotúče na kov |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 250 mm |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Počet zubov | 100 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 27.0 x 4.0 cm |