Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 250x30 80 Z B-33308
Pílový kotúč Makita B-33308 je vysoko kvalitný nástroj určený predovšetkým pre precízne rezanie materiálov ako sú lamina, neželezné kovy>. Vhodný je najmä na použitie s okružnými pílami, čo umožňuje efektívne a presné rezanie v rôznych uhloch. Priemer kotúča je 250 mm a priemer otvoru je 30 mm. Zuby sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali hladké a čisté rezy s minimom otrepov.
| Kategória | Pílové kotúče na kov |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 250 mm |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Počet zubov | 80 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 28.0 x 1.0 cm |