Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo GÜDE 700 mm 42Z/N 1859
Hľadáte kvalitný pílový kotúč, ktorý si poradí s rezaním palivového dreva? Pílový kotúč GÜDE 700 mm 42Z/N 1859 je ideálnou voľbou. dark:text-deeplyneutral-50">
Kompatibilné k týmto GÜDE:
Koliebková píla GÜDE GWS 700 HM-2 1718| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Priemer kotúča | 700 mm |
| Počet zubov | 42 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 4.2 mm |
| Rozmery balenia | 73.0 x 10.0 x 75.0 cm |