Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO Steel 136 mm T30 2608837746
Pílový kotúč PRO Steel Cordless je určený pre akumulátorové okružné píly a je ideálny na presné rezanie ocele. Je vybavený brúsenými a ostrenými zubami z jemného karbidu, ktoré zaisťujú vysokú pevnosť a dlhú životnosť kotúča. Vďaka extra tenkému rezu prispieva k predĺženiu životnosti akumulátora. Rozmery kotúča: 136 x 1,6 x 20 mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia: kotúč Bosch PRO Steel 136 mm T30 2608837746
| Kategória | Pílové kotúče na kov |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 136 mm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Maximálne otáčky | 5400 ot/min. |
| Priemer kotúča | 136 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 35.0 x 1.0 x 38.0 cm |