Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO MultiMaterial 190 mm 54T 2608640508
Pílový kotúč Bosch Multi Material, výkonnostné triedy PRO, je navrhnutý tak, aby poskytoval presné a kvalitné rezy pri práci. Jeho konštrukcia umožňuje ľahké a efektívne rezanie. Dilatačné drážky znižujú teplo a zaisťujú tak dlhšiu životnosť.
Kotúč je optimalizovaný na použitie s okružnými pílami, čo zaisťuje hladký a rovnomerný rez bez ohľadu na hustotu a štruktúru spracovávaného materiálu. Táto vlastnosť ho robí ideálnym nástrojom pre profesionálov i domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon a vynikajúce výsledky pri práci. otvoru: 20 mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch PRO MultiMaterial 190 mm 54T 2608640508| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 54 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.8 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 22.0 x 0.0 x 25.0 cm |