Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO Multi Material 254 mm 96T 2608640451
Pílový kotúč Bosch PRO Multi Material 254 mm je navrhnutý pre dlhú životnosť pri rezaní rôznych materiálov. Tento nástroj patrí do výkonnostnej triedy PRO, čo znamená, že je vhodný na profesionálne použitie a ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Kotúč je vybavený brúsenými a ostrenými zubami z jemného karbidu, ktoré zaisťujú a čisté rezy.
Ďalej sú na kotúči dilatačné drážky, ktoré znižujú teplo vznikajúce pri rezaní a tým prispievajú k ešte dlhšej životnosti celého nástroja. Tento pílový kotúč je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a trvanlivý nástroj na rezanie rôznych materiálov. Rozmery kotúča: 254 x 3,2/2,5 x 30 mm. mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 254 mm |
| Maximálne otáčky | 6000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 254 mm |
| Počet zubov | 96 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.5 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 29.0 x 1.0 x 31.0 cm |