Nákup a objednávka
Keramický kotouč Scheppach 150mm, P60 3903101702
Brusový keramický kotúč pre stolné brúsky, na brúsenie kovových a oceľových nástrojov.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 12.7 mm |
| Hrúbka kotúča | 16 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |