Nákup a objednávka
Keramický kotouč MAGG 150 mm C49 240 J 10 V 09
Keramický kotúč s gumovým spojivom C49 240 J 10 V 09, do stolnej brúsky. Kotúč je vhodný na leštenie mäkkých kovov, kameňa, skla. Rozmery kotúča: 150 x 20 x 20 mm Zrnitosť: 240
| Kategória | Keramické kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Zrnitosť | 240 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 15.0 x 2.0 cm |