Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na oceľ EXTOL PREMIUM 125 mm 8808702
Brúsny kotúč do uhlových brúsok na brúsenie ocele.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 1.0 x 12.0 cm |