Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor Einhell GE-SA 1435 3420561
Elektrický vertikutátor GE-SA 1435 je vysoko kvalitný, výkonný a spoľahlivý prístroj. Ktorý pri prevzdušňovaní a vertikutácii stredných pôdnych plôch splňuje najvyššie nároky na zdravý trávnik bez buriny.
Vďaka 20 nožom z nerezovej ocele si nožový valec s guličkovými ložiskami veľmi účinne poradí s burinu. Prevzdušňovací valec, ktorý je tiež uložený v guličkových ložiskách, pomocou 26 pier dosiahne profesionálne prevzdušnenie pôdy.
Výkonný motor pritom poskytuje silný krútiaci moment pre plynulý priebeh práce dobrý výsledok. Vďaka centrálnemu nastaveniu pracovnej hĺbky v troch stupňoch je možné vertikutátor GE-SA 1435 dobre prispôsobiť požiadavkám pôdy a porastu. drôtiky
Výhody:
Obsah balenia:1x Vertikutačný/priedušňovací valec
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 35 cm |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Hladina akustického výkonu | 99 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Hĺbka záberu | -3 mm |
| Počet nožov | 20 |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Veľkosť zadných kolies | 15.2 cm |
| Veľkosť predných kolies | 17.5 cm |
| Objem koša | 28 l |
| Rozmery balenia | 32.0 x 42.0 x 59.0 cm |