Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor MTD Smart 30 VO 16AFDNKA600
Úplne nový rad výkonných elektrických vertikutátorov kombinuje nízku hmotnosť s vysokou úžitkovou hodnotou. Sú ideálnym riešením pre malé a stredne veľké trávniky. Všetky sú dodávané s integrovaným zberným košom a sú navrhnuté pre intuitívne ovládanie a používanie.
Vďaka svojim pevne uloženým nožom pracujú tieto elektrické modely tiež veľmi dobre a s ľahkosťou na trávnikoch prerastených machom alebo starou trávou, a pomocou priloženej prevzdušňovacej hriadele prevzdušňujú trávnik mäkko ako hrable.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | MTD / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Hĺbka záberu | -12 mm |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 48.0 x 33.0 x 60.0 cm |