Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor VeGA VE80150
Multifunkčný prevzdušňovač VeGA VE80150 je vhodný pre menšie plochy.
Prevzdušňovač má centrálne nastavenie výšky. Vo výbave sú dva valce – drôtový valec a valec so 16-timi oceľovými nožmi na prevzdušňovanie. Vertikutácia trávnika má za účel znížiť množstvo stariny a machu v nadzemnej. do vegetačnej vrstvy a zároveň zvýšiť prívod svetla. Vertikutácia zároveň podporuje rast koreňového systému trávnika a pôsobí preventívne proti tvorbe hubových chorôb trávnika. Otáčky bez zaťaženia: 3800-4200 ot./min. valcov pomocou bezpečnostnej matky
Vertikutace trávníku má za účel snížit množství stařiny a mechu v nadzemní vrstvě a tím zvýšit cirkulaci vzduchu, rychlosti průsaku vody a živin do vegetační vrstvy a zároveň zvýšit přívod světla. Vertikutace zároveň podporuje růst kořenového systému trávníku a působí preventivně proti tvorbě houbových chorob trávníku.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Počet nožov | 16 |
| Objem koša | 50 l |
| Maximálne otáčky | 4200 ot/min. |
| Rozmery balenia | 47.0 x 5.0 x 63.0 cm |