Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor VeGA VE34160 17VE34160
Elektrický vertikutátor trávnikov VeGA VE34160 má za účel znížiť množstvo stariny a machu priesaku vody a živín do vegetačnej vrstvy a zároveň zvýšiť prívod svetla.
Vertikutácia zároveň podporuje rast koreňového systému trávnika a pôsobí preventívne proti tvorbe hubových chorôb trávnika.
Výhody:
záberuObsah balenia:
VE34160 17VE34160| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 34 cm |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Objem koša | 50 l |
| Rozmery balenia | 47.0 x 5.0 x 63.0 cm |