Nákup a objednávka
Elektrický orezávač hrán trávnikov GÜDE GRKS 1400 Elektrický orezávač trávnikov, určený na zarovnávanie okrajov trávnych plôch. Má 3-stupňové nastavenie pracovnej hĺbky noža (rozsah: 3 okrajoch trávnikov na chodníky, dláždené plochy, do okrasných záhonov a pod. alebo obrývanie okrajových pásov okolo kríkov, stromov, živých plotov, mulčovaných skaliek, detských ihrísk atp.). Rezná hĺbka: -25 mm
Konštrukcia:
| Kategória | Kosačky na trávu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 105 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Rozmery balenia | 27.0 x 26.0 x 65.0 cm |