Nákup a objednávka
Benzínový orezávač trávnikov GÜDE GRKS 1801 95316
Motorový orezávač trávnikov, určený na zarovnanie okrajov trávnikových plôch. Slúži na odseknutie trávy, prerastajúce po okrajoch trávnikov na chod a pod., k vyrývaniu okrajových pásov okolo kríkov, stromov, živých plotov, detských ihrísk atp. systém
Výhody:
Konštrukcia:
| Kategória | Kosačky na trávu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Primer |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť zadných kolies | 20 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Rozmery balenia | 49.0 x 48.0 x 77.0 cm |