Elektrický kultivátor PowerPlus POWEG72000
Elektrický kultivátor PowerPlus POWEG72 data-start="202" data-end="218">1200W rýchlo a účinne nakypri pôdu, prevzdušní ju a odstráni burinu, čím zaistí lepšie podmienky pre rast rastlín. Je ideálny pre menšie a stredne veľké záhrady, kde pomôže udržať pôdu v perfektnej kondícii bez nutnosti ručného rytia.
Tento kultivátor disponuje hĺbkou až 220 mm, takže pôdu zvládne spracovať rovnomerne a do dostatočnej hĺbky. Štyri odolné oceľové nože s hrúbkou 1,5 mm garantujú dlhú životnosť a spoľahlivý výkon aj pri náročnejšej práci. Ergonomické skladacie riadidlá umožňujú pohodlné ovládanie aj jednoduché uskladnenie.
Pre maximálnu bezpečnosť je kultivátor vybavený a ochranným háčikom proti pnutiu elektrického kábla. Robustná prevodovka zaisťuje dlhú životnosť a plynulý chod.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické kultivátory |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Hĺbka záberu | 22 cm |
| Počet nožov | 4 |
| Maximálne otáčky | 380 ot/min. |
| Rozmery balenia | 40.0 x 33.0 x 53.0 cm |