Nákup a objednávka
Elektrický kultivátor FIELDMANN FZK 2004-E
Elektrický kultivátor s príkonom 1,2 kW, ktorý ušetrí mnoho namáhavej práce s prípravou záhonov. Pôdu je možné kypriť až do hĺbky 20 cm. Kovový kryt chráni obsluhu proti kameňom, ktoré môžu byť v priebehu práce odmrštené oceľovými nožmi.
Kultivátor má sklopné madlo pre ľahší transport a skladovanie.
balenie:
1x Elektrický kultivátor FIELDMANN FZK 2004-E| Kategória | Elektrické kultivátory |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 9.45 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Hĺbka záberu | 20cm |
| Rozmery balenia | 42.0 x 30.0 x 51.0 cm |