Nákup a objednávka
Elektrický kultivátor FIELDMANN FZK 2002-E
Elektrický kultivátor, ktorý ušetrí mnoho namáhavej práce s prípravou záhonov. je poháňaný elektromotorom s príkonom 750W. Pôdu je možné kypriť až do hĺbky 20 cm. Kovový kryt chráni obsluhu proti kameňom, ktoré môžu byť v priebehu práce odmrštené oceľovými nožmi.
Celokovové prevody sú kryté robustnou oceľovou prevodkou skríň, ktorá zabraňuje ich poškodeniu aj v náročných pracovných podmienkach. nože 20 cm
| Kategória | Elektrické kultivátory |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Hĺbka záberu | 20 cm |
| Počet nožov | 4 |
| Rozmery balenia | 29.0 x 48.0 x 35.0 cm |