Nákup a objednávka
Elektrický kultivátor GÜDE GEGF 1540.1 94378
Praktický kultivátor, určený k úpravám půdy pred zakládáním záhonů, menších zahradních trávníků apod. Slouží k zkypřování písčitých (hlinitých) půd, rozmělnění hrud, zapravení kompostu, rašeliny, substrátů, hnojiv atp.
Konstrukce:
| Kategória | Elektrické kultivátory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Kultivačné nože | 4x4 |
| Hĺbka záberu | 20 cm |
| Priemer nožov | 20 cm |
| Rozmery balenia | 37.0 x 56.0 x 44.0 cm |