Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE AIRPOWER 270/8/50 SILENT 50143
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE AIRPOWER 270/8/50 SILENT 50143 je navržen pro použitie v domácích dílnách, pohostinství, veřejném stravování a podobných provozech. Tento bezolejový kompresor je ideální pro základní činnosti se stlačeným vzduchem, práci s pneumatickým nářadím v krátkodobém i trvalém režimu v závislosti na spotřebě vzduchu. Dále je vhodný například pro natlakování sudů ve stáncích s občerstvením nebo v zahradních a výletních restauracích.
Konstrukce kompresoru zahrnuje indukční motor o výkonu 1,68 kW (2 800 otáček za minutu) s typem provozu S3/60 %. Je vybaven dvouválcovým samomazným agregátem s přímým pohonem. Díky technologii SILENT nabízí účinné tlumení hlučnosti a vibrací elektromotoru i agregátu, což je zajištěno pomocí silentbloků.
Konstrukce:
Obsah balenia:
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 28.1 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 87 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 1.3 m |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Prietok vzduchu | 236 l/min |
| Rozmery balenia | 74.0 x 31.0 x 63.0 cm |