Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE AIRPOWER 350/10/25 50094
Výkonný bezolejový kompresor, určený kutilům i řemeslníkům. Kompresor má pomaloběžný motor s nízkými vibracemi a dlouhou životností - bez provozního opotřebení konstrukčních prvků.
Konstrukce:
Vybavení:
Tlaková nádoba:
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 38.6 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 73 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Objem | 25 l |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 10 bar |
| Prietok vzduchu | 350 l/min |
| Rozmery balenia | 42.0 x 90.0 x 63.0 cm |