Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE AIRPOWER 275/8/50 SILENT 50138
Bezolejový kompresor, určený predovšetkým pre (komerčné) prevádzky a zariadenia, vyžadujúce nehlučný chod strojov.
SILENT - hladina akustického výkonu LWA 69 dB (A), zodpovedajúca štandardom pracovného prostredia vo výskumných laboratóriách, farmácii, zdravotníctve a pod.
Spĺňa hygienické normy pre použitie v pohostinstve, verejnom stravovaní; vhodný tiež pre bežné domáce práce so stlačeným vzduchom alebo nástrek farieb technikou AIRBRUSH.
Dva samostatné elektromotory 0,75 kW (indukčné, 1.380 ot./min, typ prevádzky: S1), dva dvojvalcové samomazné agregáty hriadeli. manometre
Tlaková nádoba:
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 44 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 69 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Objem | 50 l |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Prietok vzduchu | 275 l/min |
| Rozmery balenia | 36.0 x 63.0 x 77.0 cm |