Nákup a objednávka
Elektrické vŕtacie kladivo Makita HR2470T
Elektrické vŕtacie kladivo Makita HR2470T je vybavené beznástrojovou výmenou SDS-PLUS a rýchloskľučovadla, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu. Prachotesný systém upínania SDS-PLUS zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť pri práci.
Toto kladivo poskytuje rovnaký moment pre otáčanie v smere doprava aj doľava, čo zvyšuje jeho univerzálnosť a efektivitu. Cik-cak povrstvenie vinutia rotora a práškové povrstvenie statora ideálne chráni stroj proti prachu, čo prispieva k jeho dlhej životnosti a spoľahlivej prevádzke. bežných domácich opráv až po náročné stavebné práce.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrická vrtací kladiva |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 780 W |
| Sila úderu | 2,4 J |
| Maximálne otáčky | 1100 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 65 mm |
| Frekvencia príklepu | 4500 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 12.0 x 31.0 x 46.0 cm |